Kontakt

Logo Stacja Książka

Osoby, które chcą się podzielić swoimi opiniami lub nawiązać współpracę zapraszam do kontaktu:

Marta Głowacka – stacjaksiazka@gmail.com

Jestem absolwentką Dziennikarstwa. Interesuję się literaturą – moim największym nałogiem jest chęć posiadania i czytania ogromnych ilości książek. W przyszłości chciałabym napisać własną powieść, ale póki co zajmuję się recenzowaniem twórczość innych.

Lubię: kryminały, thrillery, literaturę fantasy, powieści obyczajowe, literaturę faktu oraz każdą dobrą i wartościową prozę.

Chętnie podejmuję współprace recenzenckie i obejmuje powieści patronatem medialnym, ale mam kilka warunków: książka musi mnie zainteresować, więc proszę o wysyłanie opisu. Nie zawsze mogę podjąć się sugerowanego terminu, dlatego tę kwestię proszę ustalać ze mną indywidualnie. Pod recenzją zamieszczam informację, od którego wydawnictwa lub księgarni otrzymałam egzemplarz recenzencki oraz logo z wklejonym linkiem.

Nie zamieszczam nieodpłatnie banerów reklamowych oraz linków do sklepów, gdzie można zakupić książkę. Zwyczajowo nie zamieszczam informacji o zapowiedziach (są wyjątki), a jedynie rzetelne recenzje po przeczytaniu książki. Nie publikuję nieszczerych opinii. Nie piszę, że książka jest cudowna, jeśli nie jest. Recenzuję terminowo i uczciwie.

Zapraszam do współpracy!

*Wydawnictwa

*Księgarnie

*Autorów

*Portale literackie

*Organizatorów wydarzeń związanych z literaturą