7 najpopularniejszych wpisów na 7 urodziny bloga + konkurs!

Nie mogę uwierzyć, że mój blog ma już 7 lat. Przez ten czas poznałam mnóstwo wspaniałych ludzi, przeczytałam stosy cudownych książek i przerobiłam setki pomysłów. Blogowanie nauczyło mnie przede wszystkim systematyczności, uważności i organizacji czasu. W ciągu siedmiu lat miałam okazję również nawiązać wiele współprac i otrzymać kilka wyróżnień, za które z całego serca dziękuję.


Długo myślałam, co przygotować z okazji tego dnia, ale postanowiłam, że przypomnę Wam 7 najpopularniejszych wpisów na moim blogu (liczyłam ilość wejść na post). Poniżej znajdziecie też urodzinowy konkurs.


7 najpopularniejszych wpisów na blogu Stacja Książka

Darmowe audiobooki – gdzie znaleźć?


Literatura obozowa – 10 ciekawych książek


Ciekawostki o języku polskim, o których prawdopodobnie nie miałeś pojęcia!


Najpiękniejsze zimowe bajki, baśnie i powieści – dla dzieci i nie tylko


365 dni — Blanka Lipińska


Skąd wziąć książki za darmo?


Wady czytania książek


Konkurs

A teraz zapraszam na urodzinowy konkurs. Do wygrania jest najnowsza książka Andrzeja Ziemiańskiego „Cyberpunk. Odrodzenie”.

Zadanie konkursowe: Gdybyś miał/miała wybrać książkę, która najbardziej wpłynęła na Twoje życie, co to byłby za tytuł. Uzasadnij swoją wypowiedź w kilku zdaniach.

Będą się liczyły tylko odpowiedzi pod tym wpisem, a nie na portalach social media, na których będę informować o konkursie.

Miło mi będzie również, gdy udostępnicie na swoich Fan Page’ach, Twitterze, Google +, Instagramowych profilach, czy blogach informację o konkursie, ale nie jest to warunek konieczny.

W konkursie wygrywa jeden uczestnik z najciekawszą według mnie odpowiedzią.

Zwycięzca jest zobowiązany do podania adresu do wysyłki nagrody. Pod uwagę będą brane tylko adresy na terenie Polski. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych, w tym adresu pocztowego oraz numeru telefonu. Dane zostaną wykorzystane tylko do wysyłki nagrody, a później zostaną usunięte.

Zgłoszenia można wysyłać TYLKO do 22 października do godz. 23.59. Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej 28 października.

Adres do wysyłki należy podać najpóźniej w ciągu 3 dni od ogłoszenia wyników na maila stacjaksiazka@gmail.com. W przypadku braku adresu zostanie wybrana kolejna osoba.

Powodzenia!