Harry Hole powraca! Nowa książka Jo Nesbo – DATA PREMIERY W POLSCE!

Właśnie pojawiła się informacja, że Jo Nesbo wydaje najnowszą książkę o przygodach komisarza Harry’ego Hole’a. To dobra wiadomość dla fanów tego norweskiego pisarza, a przede wszystkim dla fanów stworzonego przez niego bohatera.

Książki Jo Nesbo sprzedały się w ponad 30 milionach egzemplarzy. Jeśli lubicie mocną akcję, nieprzeciętnych bohaterów i nieoczywiste zagadki kryminalne to książka jest właśnie dla Was.

Kim jest Harry Hole?

To nie jest czysta postać, to nie James Bond w lukrowym wydaniu. Harry Hole jest alkoholikiem, czasami niepanującym nad swoim życiem, ale jest także bardzo skutecznym policjantem z wydziału zabójstw. Ściga seryjnych morderców, często narażając nie tylko swoje życie, ale także życie swoich najbliższych. To bohater bardzo kontrowersyjny, jednakże udało mu się skraść serca czytelników na całym świecie.

O czym jest najnowsza książka?

Po dramatycznym zakończeniu z „Pragnienia” Harry Hole budzi się na ogromnym kacu. Jest cały zakrwawiony…  Tym razem będzie musiał stanąć twarzą w twarz ze śmiertelnym wrogiem i zmierzyć się ze swoim najmroczniejszym sekretem.

Kiedy premiera?

Polska premiera najnowszej książki Jo Nesbo o ostrym tytule „Nóż” będzie miała 19 CZERWCA 2019 r.

Źródło: https://jonesbo.com/book/knife/