Pięcioro wspaniałych Vlogerów

vlogerzyBardzo lubię oglądać Vlogerów książkowych, bądź jak kto woli Booktuberów. Oglądając filmiki oprócz przygotowania merytorycznego oceniam sposób w jaki nagrania są zmontowane, wybraną scenerię, inscenizację (o ile taka występuje) oraz… energię autora. Nie lubię Vlogerów, którzy mówią z błędami, niewyraźnie, w sposób wymuszony ze strapionymi minami, jakby za kamerą stali za karę. Przedstawiam moich pięcioro wspaniałych!

1. Esa Czyta – to absolutny numer jeden, nie wiem skąd ta uśmiechnięta dziewczyna bierze tyle pomysłów na swoje filmiki. Jest fenomenalna!

2. Book Reviews by Anita – kolejna dziewczyna, tym razem z mojego Wrocławia, która często przedstawia ciekawe stosiki i inspiruje mnie kolejnymi lekturami do przeczytania. Podoba mi się, że Anita często dodaje kolejne filmiki.

3. Z kamerą wśród książek – na trzecim miejscu znalazł się rodzynek, który został wybrany nie przez przypadek – ten żywiołowy chłopak ma świetne filmiki i podobnie jak Esa nagrywa je w różnych sceneriach.

4. Trochę Kurtury – tym razem dwie Panie. Podoba mi się konwencja luźnej rozmowy i przekomarzanek o książkach. Zderzenie starszego i młodszego pokolenia

5. Wielki Buk – Bardzo mi się podoba z jaką energią i pasją ta dziewczyna opowiada o książkach!

Jacy są Wasi ulubieni Booktuberzy?