Podsumowanie lutego – hit i kit miesiąca

Luty nie był zbyt pracowitym miesiącem jeżeli wezmę pod uwagę liczbę przeczytanych powieści. Wprawdzie pochłonęłam więcej niż jedną książkę tygodniowo, ale wynik w postaci sześciu tomów mnie nie satysfakcjonuje. Marzec też się nie zapowiada rewelacyjnie – dopiero półtora przeczytanej książki i ani jednej recenzji. Muszę nadrobić zaległości. Ach, gdyby czas był z gumy, a doba miała więcej godzin…

podsumowanie lutegoTutaj znajdziecie recenzje książek z lutego (i nie tylko)

Hitem miesiąca okazała się „Niegrzeczna Dziewczynka” Mary Kubicy wydana nakładem wydawnictwa Mira. Gdy brałam ją w swoje ręce myślałam, że będzie to banalny kryminał z przestępcą, ofiarą i tandetną zagadką w tle. Okazało się, że się bardzo pomyliłam.

Kitem miesiąca mianowałam „W Milczeniu” Erici Spinder również od wydawnictwa Mira/Harlequin. Mimo że jest fanką tej autorki, przeczytany w lutym thriller nie zachwycił mnie – był po prostu słaby.

W lutym przeczytałam także jedną książkę w ramach dwóch moich wyzwań czytelniczych, do których nadal możecie dołączyć TUTAJ – to Bracia Lwie Serce, lektura, której zakończenie wzbudziło we mnie całkiem spore kontrowersje.

Czytaliście którąś z tych książek?