Promocje książkowe – lipiec

Lato to idealna okazja, żeby nadrobić zaległości czytelnicze. Niektórzy mają wakacje i odpoczywają od szkoły, czy studiów i wreszcie mogą się cieszyć z czasu wolnego bez nauki. Ci którzy nie mają tyle szczęścia i chodzą do pracy, korzystają z krótszych urlopów. To świetna okazja, aby odsapnąć od codziennych obowiązków i oddać się lekturze. Wiedzą o tym także wydawnictwa oraz właściciele księgarń internetowych, dlatego rozpieszczają czytelników promocjami.


Księgarnia internetowa dadada.pl proponuje do 90% rabatu. W znacznie niższych niż okładkowe cenach można zdobyć np. takie tytuły, jak: „Mordobicie. Wojna superbohaterów Marvel kontra DC”, „Jan Kaczkowski. Życie pod prąd. Biografia” oraz „Kobieta w oknie”.

Promocja – TUTAJ


Wydawnictwo Rebis oferuje do 60% zniżki, m.in. na książki: „Kolacja dla wrony”, „Euforia”, czy „Philip K. Dick – człowiek, który pamiętał przyszłość”.

Promocja – TUTAJ


Niezastąpiona Biedronka sprzedaje bestsellery już od 19,99 zł, a wśród nich książki Katarzyny Bondy, a także „Słowik”, czy „Zapisane w wodzie”.

Promocja – TUTAJ


Wydawnictwo Czarna Owca obniża ceny na pakiety oraz książki z uszkodzonymi okładkami, znajdziecie tam np. „Oskarżenie”, „Wdowę”, czy „Dziewczynę od wszystkiego”.

Promocja – TUTAJ


Do 20.07 w księgarni internetowej aros.pl o 35% taniej dostaniecie, m.in. „A ja żem jej powiedziała…”, „Biegunów” lub „Tatuażystę z Auschwitz”.

Promocja – TUTAJ


Na Znaku aktualnie trwa promocja z obniżką do 55%, gdzie można kupić, chociażby „Diabolikę”, „Dotyk Juli”, albo „Sprawiedliwych Zdrajców”.

Promocja – TUTAJ


W księgarni internetowej  Woblink prawie codziennie są inne promocje, a obecnie proponują do 45% na literaturę faktu, gdzie w e-booku dostaniemy np. „Mindhuntera”, „Profil Mordercy”, czy „Sekretne życie drzew.

Promocja – TUTAJ


Na nieprzeczytane.pl kompletne wydanie dzieł o Sherlocku Holmesie znajdziecie o 50% taniej.

Promocja – TUTAJ