Promocje książkowe – luty

Ostatnio pisałam o zapowiedziach czytelniczych na ten miesiąc, a teraz chciałam się z Wami podzielić ciekawymi promocjami, które księgarnie, wydawnictwa i… niezawodna Biedronka przygotowały w lutym. A jest tego sporo! Pilnujcie portfeli i pamiętajcie, że do wypłaty jeszcze daleko!

Wydawnictwo Literackie daje do 60% zniżki na książki w odcieniach błękitu i bieli, gdzie znaleźć możemy, m.in. „Amerykańską Sielankę” Philipa Rotha, „Dom dzienny, dom nocny” Olgi Tokarczuk, czy „Lód” Jacka Dukaja.

Link do promocji

Biedronka szaleje z książkami na Walentynki. Za 24,99 można kupić, m.in. „Cudownego Chłopaka” R.J. Palacio, „Ojca Chrzestnego” Mario Puzo, czy „Wzgórze Psów” Jakuba Żulczyka.

Link do promocji

Jeszcze tylko dzisiaj można zdobyć 3 książki za 2 od Wydawnictwa Muza. Promocja dotyczy całej oferty.

Link do promocji

Księgarnia internetowa Znak proponuje wybrane tytuły  z rabatem do 55%. Znajdziecie tam m.in książki, takie jak „Kobiety Mafii”, „Fobos”, czy „Zaklinacz Ognia”.

Link do promocji

Woblink jak zwykle rozpieszcza rabatami na e-booki. Na najlepsze z najlepszych z ostatnich lat daje do 55% zniżki. W atrakcyjnych cenach można kupić, m.in: najnowsze książki Tomasz Hanksa, Joanny Bator, czy Katarzyny Bondy.

Link do promocji