Promocje książkowe — październik

Jesień to pora roku, która zdecydowanie sprzyja czytaniu. Długie, chłodne wieczory zachęcają do tego, żeby pozostać w domu z ciepłą herbatą i książką. Księgarnie i wydawnictwa robią wszystko, aby zachęcić czytelników do nabywania nowych tytułów, organizują więc świetne promocje i wyprzedaże. 


Od jutra w Biedronce będzie można kupić książki kieszonkowe za 9,99 zł, a wśród nich: powieści Deana Koontza, Grahama Mastertona oraz Nicholasa Sparksa.

Promocja — TUTAJ.


W księgarni internetowej Woblink znajdziecie e-booki ze zniżką do 55%. W promocji są tytuły takie, jak: „Ucho igielne”, „W żywe oczy”, czy „Niewidzialni”.

Promocja — TUTAJ.


Na Znaku aktualnie trwa promocja z obniżką do 50%, gdzie można kupić, chociażby „Błoto”, „Skazę” albo „Florystkę”.

Promocja — TUTAJ.


W księgarni internetowej bonito.pl można upolować tytuły z 35% rabatem, a wśród nich: „Wodecki. Tak mi wyszło”, „Tatuażysta z Auschwitz” oraz „Śmierć Komandora”.

Promocja — TUTAJ.


Na nieprzeczytane.pl można kupić książki Grupy Foksal z rabatem do 63%, znajdziecie tam, m.in: „Przesilenie”, „Robinsona w Bolechowie”, czy „Kobietę w oknie”.

Promocja — TUTAJ.


Na Merlinie są duże zniżki. Księgarnia oferuje 40% rabatu na premiery tygodnia, są tam, m.in.: „Chrobot”, „Służące”, czy „Sztuka za rogiem”.

Promocja — TUTAJ.