Promocje książkowe – sierpień

Wakacje się kończą, zbliża się rok szkolny, ale wydawnictwa i księgarnie postanowiły nieco nas pocieszyć i przygotowały wspaniałe promocje na książki. Rabaty są bardzo duże a tytuły ciekawe, więc trzeba uważać, żeby nie poszaleć za bardzo.


Niezastąpiona Biedronka sprzedaje książki kieszonkowe za 9,99 zł, a wśród nich „Doktor Sen”, „Behawiorysta” „Cmętarz Zwieżąt” oraz „Kasacja”.

Promocja – TUTAJ


Wydawnictwo Literackie obniża ceny do 60% na literaturę faktu oraz popularnonaukową, znajdziecie tam np. takie tytuły: „Homo deus. Krótka historia jutra”, „Tajemna mowa drzew”, czy „Sekrety Drzew”.

Promocja – TUTAJ


W Taniej Książce do 9 zł dostaniecie, m.in. „Jądro ciemności”, „Nowy wspaniały świat”, czy „Folwark Zwierzęcy”. Jest też mnóstwo literatury współczesnej oraz bajki dla dzieci.

Promocja – TUTAJ


Na Znaku aktualnie trwa promocja z obniżką do 75%, gdzie można kupić, chociażby „Dzikie Łabędzie”, „Dotyk Juli”, albo „Sprawiedliwych Zdrajców”.

Promocja – TUTAJ


W księgarni internetowej  Woblink trwa święto e-papieru, więc proponują do 60% na e-booki. W wersji elektronicznej dostaniemy np. „Tatuażystę z Auschwitz”, „Żmijowisko”, czy „Dżentelmena w Moskwie”.

Promocja – TUTAJ


Na Merlinie są duże zniżki, w tym na nowości, ze sporym upustem dostaniecie tam, m.in. „Hastag”, „Outsidera”, czy „Opowieści podręcznej”.

Promocja – TUTAJ