Promocje na książki – lipiec

Już prawie połowa wakacji minęła, ale niektórzy są jeszcze przed urlopami. Czy to na wyjazd, czy to na okres, w którym mamy więcej czasu, żeby poczytać warto się zaopatrzyć w nowe egzemplarze książek. Sieci, wydawnictwa i księgarnie internetowe jak zwykle rozpieszczają czytelników nowymi promocjami. 

wir

Empik oferuje do 50% rabatu na książki wydane w 2016 roku. W promocji można znaleźć, m.in.: powieści Remigiusza Mroza, Wiedźmę z Lustra, czy biografię Tolkiena. Promocja trwa do 24.07.

Więcej

W Biedronce 25.07 rusza Letni Festiwal Książek, gdzie jeden tytuł będzie kosztował 7,99 zł. W sprzedaży będą między innymi książki Leona Janusza Wiśniewskiego i Michała Witkowskiego. Promocja trwa do 7.08.

Więcej

Od 19 do 25 lipca Wydawnictwo Czarne proponuje 25% rabatu na książki o tematyce afrykańskiej. Znajdziemy tam, np. Żar, Wszystkie ziarnka piasku, czy Szkielet białego słonia.

Więcej

W księgarni internetowej platon24 do 24 lipca można kupić nowości na wakacje do 40% taniej. W ofercie, m.in. książka o Kubie Błaszczykowskim, Okrążyć Słońce, czy Pierwsza przychodzi miłość.

Więcej

Wydawnictwo Znak 300 tytuł sprzedaje z 45% rabatem. Znajdziemy tam, m.in. Księżyc Myśliwych, Zakazane Ciało, czy Mapę Nieba.

Więcej

W księgarni e-booków Woblink znajdziemy top 20 najlepszych autorów do 40% taniej – tutaj rabat na e-booki Remigiusza Mroza, Eleny Ferrante, czy Colleen Hoover. Promocja trwa do 28 lipca.

Więcej