Promocje na książki – maj

książki

Jak większość książkoholików, jestem maniaczką kupowania książek i polowania na promocje w księgarniach internetowych. W ostatnim czasie wiele z nich przygotowało naprawdę ciekawe rabaty!

Woblink prowadzi akcję bumerang – za każde 10 zł wydane na e-booki czytelnik otrzymuje bon na 10 zł na zakup kolejnych książek. Rabat można wykorzystać pojedynczo na daną pozycję, ale tylko w przypadku książek nieobjętych specjalnymi promocjami. Dodatkowo za zapisanie się do newslettera otrzymujemy 5 bonów po 10 zł. Jak to działa? Wystarczy przy zakupie wpisać kod, który pojawi się na naszym koncie po zarejestrowaniu się, wyrażeniu zgody na otrzymywanie maili z ofertą i zalogowaniu. Kody zachowują ważność przez 45 dni od daty otrzymania

 Szczegóły – klik

Wydawnictwo Literackie oferuje 50-60% rabatu na książki papierowe – do wyboru mamy tutaj beletrystykę, albo poradniki. Niektóre tytuły zapowiadają się bardzo interesująco, dlatego warto się skusić.

Szczegóły – klik

Księgarnia internetowa bonito.pl proponuje Majową obniżkę cen o 33%. Tutaj jest spory wybór, dlatego polecam pomyszkować, a nuż znajdziecie coś dla siebie.

Szczegóły – klik

Maniaków e-booków zachęcam do zapisania się na upoluj e-booka, gdzie w formie newslettera będziecie otrzymywać promocje dnia z różnych księgarni internetowych. Na przykład dziś niektóre e-wydania książek Remigiusza Mroza można było zgarnąć za niecałe 12 zł.

Szczegóły – link 

Jeszcze do jutra (do 12 maja) Tania Książka z okazji swoich 10 urodzin oferuje 35% rabatu na wybrane tytuły. Warto się pospieszyć, żeby złowić coś ciekawego w niższej cenie.

Szczegóły – link 

Napiszcie czy coś upolowaliście lub czy polecacie jakieś inne, ciekawe promocje na książki!