Promocje na książki – wrzesień

Rok szkolny rozpoczął się pełną parą! W tym czasie warto poczytać coś więcej niż lektury. Po wakacjach wydawnictwa się rozkręcają, dzięki czemu w księgarniach pojawiają się same pyszne nowości. Nie zabraknie oczywiście też rabatów, zarówno na nowe tytuły, jak i te nieco starsze.

Biedronka jak zwykle nas rozpieszcza, tym razem przygotowali dwupaki. Za 29,99 zł można dostać, m.in. dwie książki Jakuba Żulczyka, Harlana Cobena, czy Stephena Kinga.

Więcej

Księgarnia internetowa Znak prowadzi wyprzedaż z rabatem 55%. Oferuje w promocji, m.in. takie książki jak „Diabolika”, „Fobos”, „#Upał” czy „Tajemne Miasto”.

Więcej

Księgarnia internetowa Woblink organizuje akcję „Czytaj w Oryginale” z okazji Międzynarodowego Dnia Języków, dzięki której można zakupić obcojęzyczne e-booki do 57% taniej.

Więcej

Księgarnia internetowa taniaksiazka.pl zaszalała z cenami. W ich outlecie można znaleźć przeceny książek do 80%. I to nie byle jakie tytuły. Bardzo zrabatowane są, m.in. „Lampiony” Katarzyny Bondy, „Hary Potter i Insygnia Śmierci”, czy książki Trudi Canavan.

Więcej

Wydawnictwo Literackie proponuje książki po drobnych przejściach z 80% rabatem. Znajdziemy wśród nich, np. Anię z Zielonego Wzgórza, powieści Grocholi oraz dzieła Sienkiewicza.

Więcej