Promocje na książki – zestawienie czerwcowe

czytanie2

Dziś postanowiłam dla Was przygotować zestawienie czerwcowych promocji na książki. Jest ich całkiem sporo i mój portfel chyba znów ucierpi. Nie mówiąc już o tym, że półki się uginają i nie mam już miejsca. Ale jak tu się nie skusić, jeżeli wydawnictwa i księgarnie nas aż tak rozpieszczają?

Dziś Matras proponuje 30% rabatu na 1000 tytułów. Tutaj być może się skuszę bo na urodziny dostałam kartę podarunkową do tej sieci.

Szczegóły

Do 15 czerwca Empik daje do 50% rabatu na thrillery i horrory. Uwielbiam te gatunki, więc ciężko będzie przejść obojętnie i powstrzymać się od zakupów.

Szczegóły

Bardzo ciekawą wyprzedaż ma też czytam.pl do wyczerpania zapasów. Promocje są różne, a rabaty duże.

Szczegóły

Księgarnia PWN daje do 30% rabatu na swoje książki. Można kupić po obniżce, m.in. „Księgi Jakubowe”, czy „Cień Eunucha”.

Szczegóły

Do 13 czerwca Znak poleca promocje 3 książek za 33 zł. Można stworzyć swój indywidualny pakiet z przedstawionych tytułów.

Szczegóły

Promocje na pakiety, tym razem gotowe ma też księgarnia Gandalf. Taniej można kupić m.in. pakiet „Opowieści z Narnii” Harrego Pottera, czy sagę „Millenium”.

Szczegóły

 Na liderii.pl jest mega promocja na książki ze zwrotów. Rabaty sięgają 76%!!!

Szczegóły

Wydawnictwo Literackie sprzedaje książki z 50% upustem. Można spotkać wśród nich, m.in. „Moją Walkę”.

Szczegóły

W sklepach Biedronka trwa również akcja promocyjna. Za 24,99 od dzisiaj można kupić, m.in. „Dziewczynę z pociągu”, „Instytut” Żulczyka, czy głośną książkę „Zjawa”.

Szczegóły

Na koniec coś dla fanów e-booków. Księgarnia internetowa Woblink proponuje promocję Literacką Reprezentację Francji, gdzie można kupić taniej, m.in. „Królów Przeklętych” w wersji elektronicznej książki.

Szczegóły

Sami widzicie ile promocji się zebrało. Jak żyć? Jak nie wydawać tyle pieniędzy na książki? Macie na to jakąś metodę?