Ranking blogerów — moi ulubieńcy

Dziś, 31 sierpnia, obchodzimy Światowy Dzień Blogera. To doskonała okazja, aby podzielić się z Wami moimi ulubionymi blogami, na które chętnie i często zaglądam.


1.  Blog Wiewiórka w okularach — uwielbiam za szczere recenzje bez ściemy, za ironię i za poczucie humoru, które bardzo mi odpowiada.


2. Blog Literacka Kavka — uwielbiam za wspaniałe inspiracje nieoczywistą literaturą spoza świata głośnych bestselerów, za spójne, piękne działania w Social Mediach i za interesujące podcasty.


3. Blog Książki na ostro — uwielbiam za bezkompromisowe spuszczanie łomotu słabym tytułom, profesjonalną krytykę literacką i podnoszenie poprzeczki w blogosferze.


4. Blog Oczytany Facet — uwielbiam za moc inspiracji, za szczere recenzje, które nie raz uchroniły mnie przed kupieniem zachwalanego przez innych gniota oraz za wspaniałe posty okołoliterackie.


5. Blog Opowiem Ci — uwielbiam za rozprzestrzenianie dobrych fluidów w blogosferze, świetne recenzje popularnych tytułów, spójne profile w Social Mediach i piękne zdjęcia książek.


Oczywiście tych blogów jest znacznie więcej, ale nie sposób ich wszystkich wymienić. Z niemal każdego, który odwiedzam, wynoszę cenne inspiracje czytelnicze i za to jestem bardzo wdzięczna.

Napiszcie w komentarzach, które blogi książkowe polecacie, z chęcią się im przyjrzę.