Tanie książki – wiosenny przegląd promocji

książki

Pierwszy dzień wiosny już jutro! Z tej okazji księgarnie i sklepy wietrzą magazyny, a co za tym idzie można spotkać wiele wspaniałych promocji. Poniżej przedstawiam te, które zaciekawiły mnie najbardziej. 

Tania Książka przygotowała dwie interesujące akcje:

Książki za 9 zł, gdzie oprócz szmir i gniotów można znaleźć bardzo interesujące dzieła, jak „Lolita”, „Ostatni Mohikanin”, „Przygody Sherlocka Holmes’a” oraz książki Murakamiego.

Promocja – klik 

Drugą promocją są megarabaty na książki młodzieżowe i tam znajdziemy np. „Marsjanina”, „Magonię”, „Szklany Miecz”, „Zwiadowców” i wiele, wiele innych ciekawych tytułów.

Promocja – klik

Oczytani.pl (tę księgarnię dziś znalazłam pierwszy raz i niewiele o niej wiem), mają książki do 10 zł. Tutaj można znaleźć m.in kryminały norweskie, romanse, ale też klasyki jak „Wichrowe Wzgórza”. 131 stron z tanimi książkami. Dacie radę wszystko przejrzeć?

Promocja – klik

Dedalus.pl jak zwykle przygotował świetne promocję i tam znajdziemy książki różnej maści fantastykę, klasykę, horror, literaturę obyczajową i literaturę faktu.

Promocja – klik

Od poniedziałku w Biedronce znajdziemy ciekawe nowości w niższych cenach, najbardziej interesuje mnie „Inna Dusza” i „Dygot”

Promocja – klik

Napiszcie w komentarzach jakie inne księgarnie i sklepy mają teraz ciekawe promocje.