5 pakietów książek do wygrania na 5 urodziny bloga Stacja Książka! – WYNIKI KONKURSU

Dzisiaj blog Stacja Książka świętuje swoje PIĄTE urodziny! Ależ ten czas płynie. Pamiętam dzień, kiedy zaczynałam. Pomysł powstania bloga zrodził się z dwóch moich pasji pisania i czytania. PIĘĆ lat temu traktowałam całą inicjatywę jako test i nie spodziewałam się, że zostanę w blogosferze aż tak długo. Blogowanie dało mi bardzo wiele – mogę cały czas się uczyć, rozwijać, poprawiłam swoją organizację czasu i systematyczność, ale przede wszystkim poznałam wielu wspaniałych ludzi. Dziękuję, że ze mną jesteście! 

Z OKAZJI PIĄTYCH URODZIN MAM DLA WAS AŻ PIĘĆ PAKIETÓW KSIĄŻEK DO WYGRANIA! ZESTAWY SĄ WIDOCZNE NA ZDJĘCIACH PONIŻEJ.

 

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na pytanie:

Z którym bohaterem literackim chciałbyś/chciałabyś spędzić swoje urodziny i co byście razem robili?

Będą się liczyły tylko odpowiedzi pod tym wpisem, a nie na portalach social media, na których będę informować o konkursie.

Miło mi będzie również, gdy udostępnicie na swoich Fan Page’ach, Twitterze, Google + czy blogach informację o konkursie, ale nie jest to warunek konieczny.

W konkursie wygrywa pięciu uczestników z najciekawszymi według mnie odpowiedziami. Pakiety zostaną przypisane losowo.

Zwycięzca jest zobowiązany do podania adresu do wysyłki nagrody. Pod uwagę będą brane tylko adresy na terenie Polski. Dane będą wykorzystane do realizacji nagrody, a po dokonaniu wysyłki zostaną trwale usunięte. Podanie danych jest niezbędne do otrzymania nagrody w konkursie.

Zgłoszenia można wysyłać TYLKO do 14 października do godz. 23.59.

Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej 22 października.

Adres do wysyłki należy podać najpóźniej w ciągu 3 dni od ogłoszenia wyników na maila stacjaksiazka@gmail.com. W przypadku braku adresu zostanie wybrana kolejna osoba.

Fundatorem nagród są wydawnictwa: Wydawnictwo MG, Wydawnictwo Oficynka, Wydawnictwo Insignis, Wydawnictwo Blue House oraz Blog Stacja Książka.

ZAPRASZAM DO ZABAWY!

   Logo Stacja Książka


UWAGA! WYNIKI KONKURSU!

Dziękuję wszystkim za udział w urodzinowym konkursie. Wszystkie odpowiedzi były bardzo kreatywne, ale mogę przydzielić jedynie pięć nagród.

Nagrody (pakiety książek wysłane losowo) otrzymują:

1. ww

2. Henryk Postawka

3. Dominika Pytlas

4. Renata Przybysz

5. Rafał Surynt

Serdecznie gratuluję zwycięzcom! Czekam na Wasze adresy korespondencyjne. Wyślijcie je na maila stacjaksiazka@gmail.com.