KONKURS! 2 egzemplarze “Remedium” Radosława Rutkowskiego do wygrania! WYNIKI!

„Szaleniec, wprawny rzemieślnik czy desperat? Kto stoi za mrożącym krew w żyłach zabójstwem?

Przemek Strawczuk, policyjny śledczy z Krakowa, przyjeżdża do Łodzi, by pomóc w rozwikłaniu zagadki makabrycznego morderstwa. Wraz ze swoim nowym partnerem, Tomkiem Gąsiorem, udają się na miejsce zbrodni. Ofiarą jest Karina, studentka zabita w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu. Sprawca działał z chirurgiczną precyzją, przebijając poszczególne narządy i doprowadzając do wykrwawienia się dziewczyny. Na ścianie natomiast pozostawił szkarłatny napis: „Żyłaby, gdybyś otworzyła te drzwi”.

Karina miała bowiem współlokatorkę – inną studentkę, Paulinę Gaworską, z którą jednak prawie się nie znały. Jak się okazuje, swoją wiadomość zabójca skierował właśnie do niej. Dziewczyna była w mieszkaniu, gdy szykował się do zbrodni za zamkniętymi drzwiami w pokoju obok.

Paulina, zszokowana nagłą śmiercią Kariny, chce o wszystkim jak najszybciej zapomnieć. Nie wie jednak, że niebezpieczna gra dopiero się zaczęła.

Zabójca chce coś zmienić, sprawić, by ogarniająca nas wszystkich znieczulica przestała trawić społeczeństwo. Proponuje więc brutalną terapię, szukając remedium dla zobojętniałych serc. Tylko czy na pewno wybrał właściwą pacjentkę?”

MOJA RECENZJA – KLIKNIJ

Zadanie konkursowe: Morderca z „Remedium” próbuje ukarać swoje ofiary za znieczulicę i brak reakcji na cudze cierpienie. Napisz, jaki nadałbyś/nadałabyś mu pseudonim operacyjny.

Będą się liczyły tylko odpowiedzi pod tym wpisem, a nie na portalach social media, na których będę informować o konkursie.

Miło mi będzie również, gdy udostępnicie na swoich Fan Page’ach, Twitterze, Google +, Instagramowych profilach, czy blogach informację o konkursie, ale nie jest to warunek konieczny.

W konkursie wygrywa dwóch uczestników (każdy otrzyma po jednym egzemplarzu książki) z najciekawszą według mnie odpowiedzią.

Zwycięzca jest zobowiązany do podania adresu do wysyłki nagrody. Pod uwagę będą brane tylko adresy na terenie Polski.

Zgłoszenia można wysyłać TYLKO do 12 maja do godz. 23.59

Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej 19 maja.

Adres do wysyłki należy podać najpóźniej w ciągu 3 dni od ogłoszenia wyników na maila stacjaksiazka@gmail.com. W przypadku braku adresu zostanie wybrana kolejna osoba.

Sponsorem konkursu jest Wydawnictwo Alternaywne, organizatorem konkursu jest blog Stacja Książka.

ZAPRASZAM DO ZABAWY!

* Opis pochodzi ze strony Wydawnictwa Alternatywnego


WYNIKI KONKURSU!

Bardzo dziękuję za udział w konkursie. Wasze odpowiedzi były bardzo kreatywne, ale mogę nagrodzić tylko dwie osoby. W tym konkursie wygrywają:

Edyta Chmura

oraz

Agnieszka Gomułka

Zwyciężczyniom gratuluję a Was wszystkich już teraz zapraszam do kolejnego konkursu, który odbędzie się już wkrótce.