KONKURS! 2 egzemplarze „Zbrodni i Karasia” Aleksandry Rumin – WYNIKI KONKURSU!

Na terenie kampusu Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie dwie sprzątaczki znajdują ciało Ernesta Karasia, znienawidzonego przez współpracowników i studentów profesora. Gdy wykładowca wydawał ostatnie tchnienie, w budynku Wydziału Nauk Historycznych i Społecznych przebywało tylko dziesięć osób: czy którejś z nich mogło zależeć na usunięciu Karasia? A może po prostu doszło do nieszczęśliwego wypadku? Tak byłoby lepiej dla wszystkich zainteresowanych i samej uczelni, bo skandal mógłby zniszczyć jej i tak nie najlepszą opinię…

„Zbrodnia i Karaś” Aleksandry Rumin to brawurowo napisana, pełna absurdalnego humoru powieść, która łączy elementy kryminału z satyrą na środowisko uniwersyteckie. Zawrotne tempo, nieprawdopodobne zbiegi okoliczności i galeria bohaterów – z kotem Stefanem na czele – sprawiają, że nie można się od niej oderwać. Barwne perypetie wsysają niczym błoto na drodze do budynków UKSW przy ulicy Wóycickiego w roku 2006.

MOJA RECENZJA – KLIKNIJ!

FRAGMENT KSIĄŻKI – KLIKNIJ!

Pewnie zauważyliście, że tytuł książki Aleksandry Rumin nawiązuje do „Zbrodni i Kary”. Aby wziąć udział w konkursie, należy do tytułu dowolnej książki wpleść  słowo „Karaś”. Słowo może występować w różnych odmianach. Książka jest satyrą, więc im zabawniejsza, bardziej zwariowana odpowiedź, tym lepiej.

Będą się liczyły tylko odpowiedzi pod tym wpisem, a nie na portalach social media, na których będę informować o konkursie.

Miło mi będzie również, gdy udostępnicie na swoich Fan Page’ach, Twitterze, Google +, Instagramowych profilach, czy blogach informację o konkursie, ale nie jest to warunek konieczny.

W konkursie wygrywa dwóch uczestników (każdy otrzyma po jednym egzemplarzu książki) z najzabawniejszą według mnie odpowiedzią.

Zwycięzca jest zobowiązany do podania adresu do wysyłki nagrody. Pod uwagę będą brane tylko adresy na terenie Polski.

Zgłoszenia można wysyłać TYLKO do 31 marca do godz. 23.59

Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej 7 marca.

Adres do wysyłki należy podać najpóźniej w ciągu 3 dni od ogłoszenia wyników na maila stacjaksiazka@gmail.com. W przypadku braku adresu zostanie wybrana kolejna osoba.

Sponsorem konkursu jest Wydawnictwo Initium, organizatorem konkursu jest blog Stacja Książka.

ZAPRASZAM DO ZABAWY!

* Opis pochodzi ze strony wydawnictwa Initium


Dziękuję wszystkim za udziała w zabawie! Zapraszam na kolejny konkurs, który odbędzie się wkrótce.

Tym razem zwyciężyły:

Laurel oraz Gosiaczek