Konkurs! Do wygrania są 2 egzemplarze „Ślepego archeologa” – WYNIKI!

Konkurs! Nagroda: 2 egzemplarze książki „Ślepy Archeolog” Marty Guzowskiej.


Tom Mara jest błyskotliwym, pewnym siebie i odnoszącym spore sukcesy archeologiem, szefem wykopalisk na Krecie. I od lat jest niewidomy. Stracił wzrok jako osiemnastolatek podczas trzęsienia ziemi. Ma jednak doskonały słuch, węch i niezwykle wrażliwy dotyk. Wykształcił pamięć niemal absolutną – pamięta dokładnie każdy kamień, a na podstawie zapachu powietrza i kąta padania promieni słonecznych na twarz jest w stanie podać dokładną lokalizację.

I uważa, że ma rzeczywistość pod kontrolą.

Aż na terenie wykopalisk ktoś znajduje ciała polskich turystów. Chwilę później ginie pies asystentki, a Tom zaczyna dostawać esemesy z zagadkami – jeśli ich nie odgadnie, asystentka także zginie. Mara podejmuje niebezpieczną grę. Wie, że przeciwnik nie cofnie się przed niczym.

Gdy rzeczywistość zaczyna płatać figle, Tom gubi się w domysłach. Ktoś chce go wrobić w kradzieże? Postradał rozum i wszystko mu się wydaje? A może to część misternego planu, w którym stawką jest jego życie?*


Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na pytanie (maksymalnie w 5 słowach): Co odkopał ślepy archeolog?

Odpowiedź nie musi nawiązywać do książki, chodzi o kreatywność, pomysłowość i poczucie humoru.

Będą się liczyły tylko odpowiedzi pod tym wpisem, a nie na portalach social media, na których będę informować o konkursie.

Miło mi będzie również, gdy udostępnicie na swoich fan page, twitterze, google+, czy blogach informację o konkursie, ale nie jest to warunek konieczny.

W konkursie wygrywa dwóch uczestników (każdy otrzyma po jednym egzemplarzu książki) za najciekawszą według mnie odpowiedź.

Zwycięzca jest zobowiązany do podania adresu do wysyłki nagrody. Pod uwagę będą brane tylko adresy na terenie Polski.

Zgłoszenia można wysyłać TYLKO do 14 maja do godz. 23.59

Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej 18 maja.

Adres do wysyłki należy podać najpóźniej w ciągu 3 dni od ogłoszenia wyników na maila stacjaksiazka@gmail.com. W przypadku braku adresu zostanie wybrana kolejna osoba.

ZAPRASZAM DO ZABAWY!

* Opis pochodzi ze strony wydawnictwa Marginesy

Sponsorem nagród jest Wydawnictwo Marginesy. Organizatorem konkursu jest blog Stacja Książka. 


WYNIKI KONKURSU!!!

Tym razem nieźle się uśmiałam. Dziękuję za wspaniałe odpowiedzi, jesteście niesamowicie kreatywni, pomysłowi i macie ogromne poczucie humoru. Wybór był wyjątkowo trudny, ale musiałam go wreszcie dokonać.

Książki wygrywają:

Marek Fra oraz Joanna Smolarek. 

Adresy do wysyłki nagród proszę wysłać na maila: stacjaksiazka@gmail.com

Zwycięzcom gratuluję, a wszystkich zapraszam do udziału w kolejnym konkursie, który odbędzie się na początku czerwca.