Konkurs! Do wygrania są 3 egzemplarze książki „Czerwony Parasol” Wiktora Mroka – WYNIKI!

Konkurs! Nagroda: 3 egzemplarze książki „Czerwony Parasol” Wiktora Mroka

 

Zimowa Moskwa. Siedemnastoletnia Tatiana, wracając z treningu gimnastyki, nie wie jeszcze, że jej życie za chwilę zmieni się nieodwracalnie. Kiedy w swoim domu, w zamożnej dzielnicy miasta, znajduje brutalnie zamordowanych rodziców i siostrę, nie pozwala sobie na rozpacz. Działa instynktownie, wiedziona twardym sportowym charakterem. Zabezpieczona przez ojca, odkrywa w domowej skrytce tajemnicze ampułki i pendrive’a. Los nie dał jej wyboru − musi dorosnąć, musi podejmować decyzje, od których zależy jej życie i dużo, dużo więcej. Czy wykaże się bezwzględnością? Czy będzie potrafiła zabić z zimną krwią? Liczy się wykonanie zadania.

Czerwony Parasol to oparta na faktach historia, wyciągnięta z tajnych akt służb specjalnych. Od początku do końca trzyma czytelnika w niesłabnącym napięciu, zaskakując nagłymi zwrotami akcji. Wyraźne wątki polityczno-historyczne stanowią mocne tło szpiegowskiej, kryminalnej akcji, która toczy się w różnych krajach i na różnych kontynentach. Książka odsłania tajne metody działania służb specjalnych, zachowując jednocześnie lekkość przekazu i barwny, często dowcipny styl. Powierzając młodej dziewczynie rolę głównej postaci, autor w odważny sposób przełamuje stereotyp bohatera powieści sensacyjnej, dbając przy tym o zachowanie konwencji gatunku.

Zobacz moją recenzję

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: Jeśli miałbyś/miałabyś zostać szpiegiem jakie imię byś sobie wybrał/a?

Będą się liczyły tylko odpowiedzi pod tym wpisem, a nie na portalach social media, na których będę informować o konkursie.

Miło mi będzie również, gdy udostępnicie na swoich fan page, twitterze, google + czy blogach informację o konkursie, ale nie jest to warunek konieczny.

W konkursie wygrywa trzech uczestników (każdy otrzyma po jednym egzemplarzu książki) z najciekawszą według mnie odpowiedzią.

Zwycięzca jest zobowiązany do podania adresu do wysyłki nagrody. Pod uwagę będą brane tylko adresy na terenie Polski.

Zgłoszenia można wysyłać TYLKO do 25 stycznia do godz. 23.59

Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej 31 stycznia.

Adres do wysyłki należy podać najpóźniej w ciągu 3 dni od ogłoszenia wyników na maila stacjaksiazka@gmail.com. W przypadku braku adresu zostanie wybrana kolejna osoba.

ZAPRASZAM DO ZABAWY!

* Opis pochodzi ze strony wydawnictwa Initium

Sponsorem nagród jest Wydawnictwo Initium. Organizatorem konkursu jest blog Stacja Książka. 

Kochani!

Znów mnie zaskoczyliście frekwencją i pomysłowością! Wszystkie komentarze były cudowne, a wybór był bardzo trudny, ale niestety nagrody są tylko trzy. Dziękuję za wszystkie wspaniałe odpowiedzi i zapraszam do uczestnictwa w kolejnych konkursach. 

Książki wygrywają:

Iwona Jasiewicz  vel Niepozorna Indywidualistka Kochająca Tajemnice. Czyli NIKT

Ewelina Eweluśka vel Siostra Gertruda

Michał Wójcik vel Miś Uszatek

Gratuluję zwycięzcom i proszę o przesłanie adresów do wysyłki na maila: stacjaksiazka@gmail.com