Kontakt

Logo Stacja Książka

Osoby, które chcą się podzielić swoimi opiniami lub nawiązać współpracę zapraszam do kontaktu:

Marta Wigórska– stacjaksiazka@gmail.com

Bloga STACJA KSIĄŻKA prowadzę od 2013 roku.

Jestem absolwentką Dziennikarstwa. Interesuję się literaturą – moim największym nałogiem jest chęć posiadania i czytania ogromnych ilości książek. W przyszłości chciałabym napisać własną powieść, ale póki co zajmuję się recenzowaniem twórczość innych.

Lubię: literaturę faktu, kryminały, thrillery, literaturę fantasy, powieści obyczajowe oraz każdą dobrą i wartościową prozę.

Nie recenzuję poezji, poradników, literatury religijnej, przewodników, słowników oraz podręczników.

Chętnie podejmuję współprace recenzenckie i obejmuję powieści patronatem medialnym, ale mam kilka warunków: książka musi mnie zainteresować, więc proszę o wysyłanie opisu. W przypadku patronatu muszę przeczytać minimum 100 stron książki (może być w formie e-booka lub “szczotki”), ale nie promuję książek, których kompletnie nie znam.

Nie recenzuję książek, które nie zostały jeszcze wydane.

Nie zawsze mogę podjąć się sugerowanego terminu, dlatego tę kwestię proszę ustalać ze mną indywidualnie. Pod recenzją zamieszczam informację, od którego wydawnictwa lub księgarni otrzymałam egzemplarz recenzencki oraz logo z wklejonym linkiem.

Nie zamieszczam nieodpłatnie banerów reklamowych oraz linków do sklepów, gdzie można zakupić książkę. Zwyczajowo nie zamieszczam informacji o zapowiedziach (są wyjątki), a jedynie rzetelne recenzje po przeczytaniu książki. Nie publikuję nieszczerych opinii. Nie piszę, że książka jest cudowna, jeśli nie jest. Recenzuję terminowo i uczciwie.

Zapraszam do współpracy także blogi i serwisy literackie, chętnie wezmę udział w ciekawych projektach promujących czytelnictwo lub blogowanie.

Zapraszam do współpracy:

*Wydawnictwa

*Księgarnie

*Autorów

*Portale literackie

* Blogerów

*Organizatorów wydarzeń związanych z literaturą