W krainie wodospadów – Sofia Caspari – zapowiedź!

Dziś, 14 lutego, obchodzimy Walentynki. Nieważne czy są tu zwolennicy, czy przeciwnicy święta zakochanych. Chyba każdy z nas lubi od czasu do czasu poczytać o jakiejś historii miłosnej (choć niektórzy się do tego nie przyznają).

Niebawem swą premierę ma książką z iście wiosenną okładką i z prawdziwie gorącą historią miłosną. Jestem zachwycona tą feerią barw! Już nie mogę się doczekać kiedy te piękne tomy trafią w moje ręce!

Opis książki:
Clarissa w tragicznych okolicznościach traci męża. Zmuszona do ucieczki z rodzinnego domu trafia do ogarniętego dżumą Buenos Aires. Tam poznaje młodego lekarza, Roberta, do którego zaczyna czuć coś więcej. Czy Clarissa może pozwolić sobie na rozkwit nowego uczucia i czy uchroni się przed zemstą rodu swojego męża?

Na tle argentyńskich pejzaży rozgrywa się wielowątkowa historia pełna ogromnych emocji i licznych zwrotów akcji.
„W krainie wodospadów” to ostatni tom żywiołowo opowiedzianej trylogii z zapierającą dech dziewiętnastowieczną Argentyną w tle. Sofia Caspari opowiada o pokoleniu kobiet, które nie bały się walczyć o swój los.

Dla kogo to książka?

  • Dla kobiet szukających doskonałej lektury na zimowe wieczory. „W krainie wodospadów” to książka napisana z rozmachem, trzymająca w napięciu, z wielowątkową akcją, która co rusz zaskakuje. A to wszystko na tle zapierającej dech argentyńskiej panoramy.
  • Dla fanek podróży. Argentyna – w książce jest mnóstwo informacji o historii, kulturze, społeczeństwie Argentyny. Lektura obowiązkowa dla miłośniczek iberoamerykańskiego świata!
  • Dla osób, które nieustannie poszukują czegoś w swoim życiu. Dla emigrantek szukających swojej ziemi obiecanej.

Książka osnuta jest wokół motywu europejskiej emigracji do Argentyny.

Premiera ostatniej części trylogii – „W kraninie Wodospadów” już 17 lutego!

W związku z podjęciem przez blog Stacja Książka współpracy z Wydawnictwem Otwarte mam dla Was:

Bezpłatny fragmment – klik

Niedługo będziecie mogli także przeczytać recenzję wszystkich trzech tomów na blogu!