Poznajcie bohaterki książki Tysiąc Pięter – Avery

Cześć, mam na imię Avery! Mieszkam w Nowym Jorku w wieży, która ma tysiąc pięter. Im wyżej mieszkasz, tym jesteś ważniejszy. Ja mieszkam na samym szczycie – na tysięcznym piętrze, ale WIEŻA jest zamieszkiwana także przez biednych ludzi, którzy zajmują niższe poziomy. Na nich jednak nie zwracam w ogóle uwagi.

Wszyscy mówią mi, że jestem piękna. Nic dziwnego, ponieważ rodzice przed moimi narodzinami zmodyfikowali mi geny, tak abym była idealna. Nie mogli jednak zmodyfikować mojego zadziornego charakteru. Mam niemal wszystko o czym zapragnę – idealną twarz, idealne ubrania, idealne imprezy i życie w luksusie. Nie mogę mieć jedynie jednego – tego, którego kocham. W dodatku ostatnio moja przyjaciółka Leda zaczyna się dziwnie zachowywać, mam wrażenie, że coś przede mną ukrywa. Ja też mam przed nią swój sekret, ale nie mogę go jej wyjawić, bo jesteśmy zakochane w tym samym chłopaku. Problem w tym, że ona może z nim być, a ja nigdy nie będę mogła go mieć…

Avery to jedna z głównych bohaterek „Tysiąca Pięter” Katharine McGee. Powieść opowiada o bogactwie, samotności, trudnych decyzjach, wielkiej miłości i szalonych imprezach. Nie dajcie się zwieść luksusowej otoczce! Życie w wieży nie jest takie proste!

ZAPRASZAM NA KONKURS: https://stacjaksiazka.pl/konkurs/konkurs-tysiac-pieter-ksiazka-do-wygrania/