Przedsmak Zła – Alex Kava – zapowiedź

Alex Kava powraca z nową książką „Przedsmak Zła”. Tym razem nie jest to kontynuacja przygód agentki specjalnej FBI Maggie O’Dell, a prequel pierwszej części serii – „Dotyku zła”.

Maggie O’Dell to jedna z moich ulubionych bohaterek kryminałów. Nie jest idealna, przeżyła wiele traum, z którymi nie może się uporać. To koszmary ze spraw, które dotąd prowadziła i które nie poszły po jej myśli. W życiu osobistym też jej się nie wiedzie dobrze, za to w swojej pracy jest najlepsza. Jako profilarka kryminalna i jednocześnie agentka FBI styka się z najgorszymi przestępcami. Te ludzkie cechy w połączeniu z niezwykłą bystrością umysłu, determinacją i skutecznym dążeniem do celu sprawiają, że czytelnik ma wrażenie, że obcuje z kobietą z krwi i kości, a nie z wyimaginowaną superbohaterką. I takie kreacje postaci lubię najbardziej.

Do tej pory w cyklu z Maggie O’Dell ukazały się książki:

 1. Dotyk zła
 2. W ułamku sekundy
 3. Łowca dusz
 4. Granice szaleństwa
 5. Zło konieczne
 6. Zabójczy wirus
 7. Czarny Piątek
 8. Kolekcjoner
 9. Śmiertelne napięcie
 10. Płomienie śmierci
 11. Ostateczny cel

Co ciekawe, tym razem najnowsza książka Alex Kavy jest dostępna z gadżetami z autografami autorki „dla polskich czytelników”. Przy okazji też pojawiło się wznowienie pierwszej części serii w nowej szacie graficznej. Obie książki i pakiety z gadżetami możecie dostać tutaj: www.alex-kava.pl