Targi Książki w Krakowie – program i plany

Dziś organizatorzy Targów Książki w Krakowie opublikowali długo wyczekiwany harmonogram wydarzeń towarzyszących, czyli spotkań z autorami oraz celebrytami. Oczywiście wybieram się na to wydarzenie i zamierzam wszystko dokładnie zaplanować, żeby jak najwięcej pozwiedzać oraz skorzystać z urozmaiconego i bogatego planu targów.

Niestety w związku z brakiem urlopu będę mogła uczestniczyć w targach tylko w sobotę i niedzielę, ale to wystarczająco dużo czasu, żeby zobaczyć swoich ukochanych autorów i zebrać autografy na świeżutkich, pachnących farbą drukarską egzemplarzach książek. Postanowiłam spotkać się tylko z tymi, których jeszcze nie widziałam na poprzednich warszawskich i krakowskich targach, albo którzy często goszczą we Wrocławiu. Moim numerem jeden jest Camilla Lackberg, która spotka się z polskimi czytelnikami w sobotę, między 14.00, a 16.00, w związku z publikacją najnowszej powieści „Czarownica”.  To spotkanie będzie spełnieniem jednego z moich wielkich literackich marzeń.

Zamierzam także zobaczyć:

Zygmunta Miłoszewskiego

Prof. Jerzego Bralczyka

Marka Kamińskiego

Jacka Dukaja

Szczepana Twardocha

Beatę Pawlikowską

Michała Witkowskiego

Jakuba Małeckiego

Sylwię Chutnik

Zośkę Papużankę

oraz Alicję Masłowską

A oprócz pisarzy, chciałabym się spotkać z:

Tomaszem Sekielskim

Mirosławem Hermaszewskim

Jackiem Cyganem

Robertem Biedroniem

Magdaleną Różdżką

Jerzym Owsiakiem

oraz Piotrem Gąsowskim

Jak widać tych spotkań jest sporo i przydałby się jakiś czasowstrzymywacz, na przykład taki, jak miała Hermiona z Harrego Pottera. Największym problemem jest fakt, że te spotkania odbywają się w jednym czasie i będę musiała wybierać, na które iść jako pierwsze i liczyć się z tym, że już na drugie mogę nie zdążyć, ale cóż… To przecież nie są moje ostatnie Targi Książki w życiu, więc na pewno będzie jeszcze okazja, żeby spotkać tych autorów za rok (przynajmniej polskich).

Pełny program

Napiszcie w komentarzach, czy wybieracie się na to wydarzenie.